Zájezdy pro seniory 55+

 

  

Oceán si prozpěvuje ve všech tóninách a rytmech a ovzduší je provoněné pásy borovic. V zátoce místní sbírají mušle. Costa de la Luz neboli Pobřeží světla jsou krásné a neuvěřitelně dlouhé pláže odkud kdysi vyplul Kryštof Kolumbus za svým snem.            Costa del Sol neboli Slunečné pobřeží tvoří u výběžků Sierry Nevady a Sierry Blanky tiché zálivy střežené skalami. Jsou zde desítky kilometrů rybářských vísek a městeček s bílými kostelíky a uzounkými uličkami. A hlavně smaragdově zbarvené, průzračné moře.
VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY    VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY

 

 

  

Letovisko Durrës (Drač) leží jižně od stejnojmenného města, což je bývalé hlavní město Albánie a dnes nejvýznamější přístavní město. Město Drač je snadno dostupné z letoviska a i veřejnou dopravou. Čisté písečné pláže této části jaderského pobřeží jsou velmi oblíbené mezi turisty i albánci.                                           Hotel Regina je situovaný cca 13 km od města Vlora na jihozápadě Albánie. Hotel leží ve svahu s krásným panoramatickým výhledem přímo na Jaderské moře a Vlorskou zátoku, jen několik metrů od vlastní pláže Radhime. Relaxovat můžete na balkoně svého pokoje nebo na prostorné sluneční terase s lehátky a slunečníky.
VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY

 

 

   

Ve středisku La Manga se budete koupat ve slané laguně o rozloze 170 km2 a nebo ve Středozemním moři. Obě vodní plochy od sebe dělí jen 200 metrů! Toužíte-li kromě krásného koupání i po kapce historie či kultury, pak je Águilas tím správným místem pro vaši dovolenou.                                    
VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY

 

 

   

Ostrov květin Madeira, perla Atlantiku, zelený ráj. Máte-li rádi aktivní dovolenou, vydejte se na Madeiru  a vrátíte se s nezapomenutelnými zážitky.   

Ostrov Menorca skrývá v každé vesnici, v každém domě a každém centimetru svého pobřeží zdroj klidu a pozitivní energie.                              
VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY

 

 

  

Sicílie je úchvatný středomořský ostrov – jedna z velkých hádanek historie, místo neobvyklé přírodní krásy a kulturního bohatství.

Sardinie je ostrov o rozloze 24 090 km² ležící na jihozápad od Apeninského poloostrova ve Středozemním moři.                        

VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY

 

 

  

Řecký ostrov Rhodos vám nabízí řadu historických památek, zajímavých míst a krásných a rozmanitých pláží. Atmosféra Rhodosu vás nadchne natolik, že se sem budete rádi vracet. Zrelaxujte se v maďarských termálních lázních Bükfürdo, které patří dle oficiálních turistických stránek lázní mezi jedny z nejoblíbenějších lázní v Evropě.                                   
VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY VÍCE INFORMACÍ, TERMÍNY A CENY

 

 

       


DALŠÍ ZÁJEZDY PRO SENIORY...


 

 

 INFORMACE K ZÁJEZDŮM 55+:

Zájezdy jsou organizovány ve spolupráci se zahraniční agenturou. Jsou určeny pro osoby starší 55ti let a jeden možný mladší doprovod za stejných platebních podmínek. Osoby mladší se mohou zúčastnit zájezdu samostatně za příplatek - informujte se v cestovní kanceláři. 

 

 

 

 

 

Zájezdy pro seniory